Satış

Satış Operasyon Yönetimi

Satış Desteği

tes® pazarlama sonrası zorlu bir operasyon olan satışın başladığının bilincindedir. Satışı bitirmek için riskli olan bu sürecin geçilmesi gerekmektedir. tes® endişe ve riskleri ortadan kaldırıp üretici ve müşteri arasında güvenli bir ortam sağlamak için bazı geliştirdiği sistemleri size sunmaktadır.
  1. 100% Tahsilat Garantisi,
  2. Hatasız Lojistik ve
  3. Profesyonel Gümrük işlemlerinizi titizlikle yaparak; size ve müşterinize güven içinde ticaret yapmanızı ortam sağlıyoruz.
Tahsilat ve ödeme hem alıcı hem satıcı için sıkıntılı bir süreçtir. Alıcı "Acaba ürünümü gönderir mi?" diye endişelenirken satıcı ise "Acaba paramı gönderir mi?" gibi bir soru ile mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Bu sorular bazen satışın gerçekleşmesini önlemektedir. tes® 100% Tahsilat Garantisi ile bu sürecin kaygısız ve güvenli bir şekilde geçmesin sağlamaktadır.

Ödeme ve sözleşme gibi süreçlerle beraber ilerlemekte olan lojistik yada gerçek adı ile nakliye hata kaldırmayacak öneme sahiptir. Basit hatalar bazen mal değerinin katbe kat üstünde masraflara sebebiyet verebilir. tes® Hatasız Lojistik hizmeti ile lojistik hatalarına karşı sizi korumaktadır.

Gümrük aslında bir evrak yönetim ve onaylar sürecidir. Satışta oluşabilecek engellerin ortadan kalkması için tes® Profesyonel Gümrük İşlemleri ile süreçte oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Sorunsuz olarak satışın sonuçlanması tes® için asıl görevdir. Çünkü her sonuçlanan satış referans hanesine bir artıdır. banka, nakliye bedelleri ve gümrük masrafları olarak bilnen zorunlu ödemeler haricinde tes® bu süreçlerde size ücretsiz olarak destek olup hizmet etmektedir. Zorunlu ödemelerde ise herhangi bir komisyon talep edilmemektedir.
Image

Adres

- Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers B Blok No:39 K:34 D:3408 Bayraklı/İzmir