Online

Uluslar Arası Online Satış

Neden Dijital Fuar?

Online Fuar / Sanal Fuar

Dijital Fuarcılık

Bir ülkeye tatil yapmak için gidin diye Dijital Fuarları kurduk. Fuar alanına standınızı kurdunuz ve müşterilerinizi beklemeye koyuldunuz. Gün içi yapılan maksimum görüşme sayısının 5 olduğu artık herkesçe bilinen bir gerçek. 4 günlük fuarda 20 görüşme demektir bu. Geri dönüş alacağınız şüpheli.

Bunun yanı sıra stand kirası otel masrafı personel masrafları ve nakliyeler var.
Birde bunun yurtdışından standınızı bulmak için gelenler açısından maliyetlerini düşünün. O keşmekeşte en çok yarar sağlayabilecek stand belki sizin ki ama süre ve ortaya çıkan yorgunluktan ve hatta sizin personelinizin meşguliyetinden sizi es geçmek zorunda kalacak. Birde fuar için zaman bulamayan potansiyel müşteriler var.

Bunun yerine bu 4 ya da 5 günlük süreçte daha çok kişi ile görüşmenizi sağlamayı temel hedef olarak aldık.


10 yıllar süren çalışma sonucu elde ettiğimiz Network Ağını Dijital Fuar ile birleştirdik. Yerel ülke şeflerimiz fuarlarımız başlamadan önce kendi ülkelerindeki tüm ticaret odalarına, ilgili dernekler, sanayilere ve işletmelere davet göndererek sizinle eş zamanlı Dijital Fuarlara gelmelerini sağlamaktadırlar.

Sizinle görüşecek olan müşterileriniz ile tek tıkla video konferansa bağlantısı yapacaksınız.


Online olan personel sayınız daha fazla olma imkanına sahip olduğunuzdan yapabileceğiniz görüşme sayısı ve elinize geçecek datayı düşünün. Daha sonrasında da yıl boyu ürünleriniz Dijital Fuar içinde yayınlanmaya devam edeceğinden daha da fazla kişinin size ulaşmasını sağlamış olacaksınız.

İşte bundan dolayı Dijital Fuarcılık önemlidir.

Gerçek Fuar Atmosferi

Dijital Fuar Özellikleri

Gerçek Fuar Atmosferi

Fiziki fuar alanlarının havasını dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.

Erişim Kolaylığı

Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden ulaşım sağlanabilen kullanışlı fuarlarımız internet üzerinden basit birşekilde yönetilebilir ve ziyaret edilebilir. Sanal fuarlarımız hedef kitleleri online olarak kolayca buluşturabilirsiniz.
uluslararasi-satis-agi tes®
uluslararasi-satis-agi tes®

Modern Teknoloji

Klasik fuar sistemini modern teknoloji ile birleştirimekle kalmadık Network Ağımızı ekledik ve sürekli kendimizi geliştirmeye devam ederek dijital dünyaya taşınan sanal fuarlardan gerçek sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Canlı Sohbet & Video

Canlı olarak ziyaretçilerle görüşmenizi sağlayan standlarda personelleriniz standı yönetebilir ve ziyaretçilerle etkileşime geçebilir. Dijital ortamda yer alan görüntülü ve yazılı görüşmeler, daha sonrasında görüntülü ve yazılı görşmelerinizi tekrar inceleyebilirsiniz.

Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi

Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik fuarlarda sınırlı sayıda olan fuar alanı ziyaretçi kapasitesi, sanal fuarlarda ortadan kalkmaktadır. Sistemimiz 500.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın aynı anda hizmet sunabilmektedir.

Sponsorluk ve Reklam Alanları

Fuar boyunca yer alan ekran giydirme, pop up, billboard, yelken bayrak, otobüs giydirme gibi yer alan ve tercihlerinize göre geliştirilebilecek çeşitli alanlar, hem fuardan veya hem fuar dışından kurumlara ürün ve hizmetlerini pazarlamak üzere sunulabilir.
uluslararasi-satis-agi tes®
uluslararasi-satis-agi tes®

Detaylı İstatistikler ve Raporlar

Fuar sonunda paylaşılan fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stand ziyaret bilgileri gibi istatistikler fuar sahibi ve katılımcı kurumlara raporlanarak elde edilen sonuçlar verilere dökülür. Bu raporlar ziyaretçiler hakkında detay sağlarken firmaların sonraki adımları için de ışık tutar.

Düşük Maliyet ve Yüksek Erişim

Fiziki fuarların getirdiği konaklama, ulaşım gibi yüksek maliyetli harcamalardan kurtulursunuz. Online platformda internet üzerinden ülkenin veya dünyanın herhangi bir yeri ile bağlantı kurabilir, erişiminizi genişletebilirsiniz. Azalttığınız maliyetler ile aynı zamanda yatırım getirinizi artırmanıza da odaklanabilirsiniz.
Image

Adres

- Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers B Blok No:39 K:34 D:3408 Bayraklı/İzmir